לומדים איך לנקות ספות ושטיחים באופן מקצועי


שלום לך, אני איציק אוז'לבו, בעל חברת קלינטק, המתמחה בניקוי שטיחים וריפודים משנת 1999. במהלך השנים הייתי מעורב בתהליכים שונים בתחום כמו : ניקוי שטיחים וריפודים בבתי מלון בישראל בתחזוקה קבוע בערך כ-10 שנים, ניקוי שטיחים במשרדים ממשלתיים, אוניברסיטאות, מוזיאונים, משרדי עורכי דין, לקוחות פרטיים וכו'. 

עשיתי תפקידים שונים : מכירת שטיחים מקיר לקיר ושטיחים סלוניים בחנויות שטיחים מגיל 21, ולאחר מכן הייתי מנהל סיטונאות ארצי של חברת "שטיחי וינטר". הייתי אחראי על שיווק שטיחים מקיר לקיר ושטיחים סלוניים כמעט לכל החנויות השטיחים בישראל, וזה עד גיל 29. 

כיום,לאחר התמחויות רבות ולימודים אל תוך עומק המקצוע כמו: לימודי טקסטיל באוניברסיטת "שנקר", תואר שני MBA במנהל עסקים, והתמחויות שונות בעולם לניקוי ותיקון מוצרי עור( אנגליה, ספרד, איטליה, ארה"ב) אני כאן להעניק לך את כל הידע הדרוש על מנת להצליח בעסק שלך כמנקה שטיחים וריפודים. 


השוני העיקרי בין קלינטק לבין מתחרותיה היא לא במוצרי הניקוי דווקא, אלא בידע והניסיון שצברתי במשך השנים ועד היום, ובכל מה שאתה עתיד לעבור במקצוע הזה. אני הוא היחידי בתחום הבא "מהשטח" ומכיר כמעט כל סיטואציה שאתה יכול להיתקבל בה בשטח, כי הייתי שם. אחרים אולי יידעו להציע לך חומרי ניקוי כאלו ואחרים במחירים כאלו ואחרים, אבל אף אחד לא יהיה לו את הניסיון שנצבר ב-10 האצבעות ומעל 19 שנה כמנקה שטיחים וריפודים. 

אז, אם אתה מוכן לצאת לדרך איתי, ואתה נעול על המטרה, להצליח בכל מחיר, למרות העלויות והירידות שיהיו כמו בכל תהליך גדילה, אני כאן לתת לך 100% תמיכה. ואיך התמיכה הזו באה לידי ביטוי ? 


-
תמיכה טלפונית - מאחר ואת הניסיון תצבור מעבודה לעבודה, אני כאן בכדי לחסוך לך את הטעויות והנזקים שאתה עלול לעשות ללקוח שלך בדרך להצלחה, ועל טעויות משלמים בחיים. אתה תעשה טעויות כי אי אפשר להימנע מכך, אבל לפחות המחיר יהיה מאוד נמוך, ואם בכלל, כשאני מאחורייך. אתה תשלח אליי לווטסאפ תמונות של הספות או כל פריט שאתה אמור לנקות ואני אענה לך ואתן לך הנחיות על סוג החומרים ושיטת הניקוי שתנקה אותו ביעילות. 

הדרכות מעשיות - מידי תקופה אנו עושים הדרכות מעשיות במשרדינו שבראשון לציון. במהלך ההדרכות אתה תשאל שאלות, תקבל ידע חשוב ותלמד צעד בצעד איך לעשות את הדברים. והכי חשוב, תכיר חברים חדשים למקצוע. 

חומרי ניקוי הטובים בעולם במחירים טובים - אני מנסה תמיד להיות אטרקטיבי יותר מהמתחרים שלי, בודק על בסיס קבוע עם הספקים שאנו מייצגים בישראל איך אפשר להשתפר יותר ויותר. 

פורום פייסבוק סגור ללקוחות קלינטק - ישנם תנאים מאוד ברורים להשתתף בפורום קלינטק. אחד מהם הוא להיות לקוח של קלינטק. בפורום זה תוכל לשאול ולהכיר את קהילת מנקי הספות בישראל, להציע למכירה ציוד משומש או לנסות לקנות ציוד יד שניה. הכל ברוח טובה. 

מתחילים - צעד ראשון 
איך מנקים ספה מבד עם סברינה

על מנת להבין איך מתבצע ניקוי ספות בצורה נכונה, אני מסביר בסרטון זה במיוחד עבורך, צעד בצעד איך לנקות את הספה מבד. במקרה זה מדובר בבד אלקנטרה, סינטתי, אבל רב הספות מאוד דומות בתהליך הניקוי שלהן. לכן, צפה בסרטון ומכאן נעבור לצעד שני ...

צעד שני - איך מנקים מזרון בבית הלקוח

אחד הדברים שתרצה לעשות בעסק שלך זה להגביר את כמות המכירות אצל אותה לקוחה. תרצה לנצל במקסימום את הפוטנציאל השירותים שאתה מעניק מול לקוחותיך. אחד הפריטים הנדרשים ביותר לניקוי זה תחום המזרונים. צפה בסרטון זה ונמשיך לצעד שלישי...

צעד רביעי - רכישת מוצרים - יוצאים לדרך...​כל מנקה ספות מתחילות לעלות לו השאלות מהם החומרים הנדרשים שיהיו לו ברכב באם ייתקל בכל סיטואציה מצד בקשות של הלקוחות? האמת, ישנם חומרים רבים בארסנל של מנקה הספות, אבל מאחר ובתחילת הדרך גם התקציב יחסית קטן לרכישת חומרים וגם יש נטיה קודם כל להחזיר את ההשקעה של הציוד והחומרים, אני צמצמתי את הרשימה לחומרים שהם "הכרח" ברכב. הנה אני פורש אותם לפניך, אם תחליט ללכת על כל "חבילה למתחיל" כל ההשקעה שלך היא  2229 ש"ח + מע"מ. אם תחליט לקנות עוד פריטים מעבר לרשימה זו, התייעץ איתי ואסביר לך. 
 
 

צעד שלישי - צפה בכל הסרטונים ובכל השיעורים בערוץ היוטיוב של קלינטק ו-הירשם לקבוצה שלנו בפייסבוק

אתה יכול לבחור בין שני מסלולים. האחד לקנות את הידע והניסיון שלי באמצעות הסרטונים שהוא ניתן לך חינם, או לנסות לעבוד בשיטת ניסוי וטעיה. ללמוד מכל טעות שתעשה בדרך. הדרך הראשונה קצרה ובטוחה יותר לכיוון ההצלחה, הדרך השניה היא ארוכה ומלאה ביסורים של טעיויות ותשלום יקר ללקוחות עבור פיצוי הנזק שגרמת לרהיט. אני מציע לך בחום להירשם כמנוי לערוץ היוטיוב שלי ולצפות בכל סרטון העולה באופן תדיר לערוץ. 
תוריד מחירון
למנקה ספות מתחיל
הורדת מחירון ניקוי ספות
תירשם לקבוצת פייסוק סגורה שלנו
פייסבוק קבוצת קלינטק
שלח לי ווטסאפ בלחיצה
על האייקון בכל שאלה
תצפה ותירשם לערוץ היוטיוב
ערוץ יוטיוב קלינטק
ספוג לניקוי ספות מעור
ספוג לניקוי מוצרי עור מסוג נאפה, מסיר לכלוך בתוך הנקבוביות של העור
ספוג לניקוי עור
מחיר : 2 ש"ח
מוצרים לניקוי ספות מעור
קרם ניקוי ומרכך לעור | Leather Cleaner
יש למרוח את הקרם מיד לאחר הניקוי על ידי האנזים ולהמליץ ללקוחות מריחה אחת לחודש
קרם לניקוי ספות עור
מחיר : 126 ש"ח
מוצרים לניקוי מזרונים וספות לבנות
קוטון איזי פאודר - Cotton Ease Powder
לתיקון ומניעת כתמים חומים לאחר ניקוי על בדים טבעיים.ניקוי מזרונים ותיקון סימני השתן
חומר ניקוי ספות מבד קוטון איז פאודר
מחיר : 252 ש"ח
מסירי כתמים
מסיר כתמי קפה - Coffee Stain Remover
מסיר כתמי השחמה ומונע סימנים חומים בייבוש- משמש תוסף לקוטון איזי
מסיר כתמי קפה
מחיר : 167 ש"ח
פוג | מסיר צבע,שמן וגריז | POG
מסיר צבע,שמן,גריז,עט,טושים,טיפקס, דבק, זפת, שמן מנוע, אספלט, טונר, לקה לציפורניים
חומר לניקוי ספות בד פוג
מחיר : 109 ש"ח
זאפ איט גלון 3.78 ליטר - ZapIT
מגביר את כוח חומר ניקוי(אנזים)מסייע לניקוי בדי ריפוד קשים כמו האימפלה.גלון 3.78 ליטר
זאפ איט ניקוי ספות בד
מחיר : 288 ש"ח
מולטי פייז גלון 3.78 ליטר - Multi Phase
חומר שטיפה בסוף הניקוי. 3 פעולות- מנטרל ריחות, מרכך בד לייבוש רך ונעים ומבשם
מחיר : 211 ש"ח
אנזים 2.72 ק"ג - Enzyme PreSpray
אנזים רב עוצמתי לניקוי ספות וריפודים מלכלוך חלבוני, זיעה, שומן גוף וכתמי אוכל
אנזים לניקוי ספות
מחיר : 299 ש"ח
מוצרים לניקוי ספות בד וריפודים