כמעט בכל בית הקיים מספר שנים, ניתן להבחין בשינויים רבים. אחת מהם היא רצפה הבית שניתן להבחין בשינוי משמעותי בין איך היו שנרכשו לבין איך שאלו נראים עכשיו. הסיבות המרכזיות לשינויים אלו הן: הצטברות שכבת אבק עם השנים, שימוש בחומרי ניקוי שאינם מספיק טובים לסוג הרצפה שבביתכם, שחיקה של המרצפות עם מרוצת השנים ועוד. ע"מ לחדש שוב את הרצפה ולהחזיר לה הברק הרצוי, מומלץ לשכור חברת פוליש מקצועית שתבצע את חידוש המרצפות עם הציוד המתקדם שלהם.

 

לא רק חברת פוליש גם אתם יכולים

 

לא רק חברת פוליש מסוגלת להחזיר את הברק למרצפות בביתכם, גם אתם יכולים עם טיפה מאמץ ועם חומרי הניקיון המתאימים.

איך עושים פוליש לבד? קיימים שיטות רבות, אך הדרך הקלה ביותר היא לרכוש חומר ניקוי מיוחד לפוליש בחנות לחומרי ניקוי מקצועיים, להצטייד את מכונת פוליש ועם מכונה השואבת מים. התהליך הוא פשוט:

בשלב הראשוני יש לשפוך מחומר הניקיון על רצפת החדר (מומלץ להתחיל חדר חדר), שלב שני יש להשתמש לקרצף הרצפה עם מכונת פוליש או עם מטאטא בצורה אגרסיבית, שלב שלישי יש לשאוב את המים וחומרי הניקיון חזרה ושלב האחרון הוא לשפוך חומר הברקה ולמרוח אותו באמצעות סמרטוט רצפה. לאחר הניקיון, מומלץ לתת לרצפה להתייבש למספר שעות כדי שחומר הניקוי ייתפס וישאיר לכם מראה מבריק לחדר.

 

ההבלים בין חברת פוליש לבין ניקוי עצמי

 

כאמור, ניתן לבצע פוליש בעצמכם, אך אינו דומה עבודה של בעל מקצוע עם ניסיון רב שנים ועם היכרות עם סוגי המרצפות וחומרי הניקיון לפוליש השונים לבין רעהו החובבן שעושה זאת לראשונה בחייו (ממש כמו שלא תשלמו ל"חברת פוליש" שעושה זאת בפעם הראשונה). בעל מקצועי ותיק, מנוסה ומומלץ בתחום, לא רק שיגרום לרצפה להיראות נוצצת, אלא גם יוכל להדריך אתכם כיצד יהיה ניתן לתחזק נכונה את הרצפה מכאן ולהבא. דוגמא נוספת לההבדלים בין חברת פוליש לבין ניקוי עצמי הוא כאשר מדובר בבית לאחר שיפוץ או אחרי הבנייה. במקרים אלו לא תוכלו לבצע את העבודה בעצמכם בשל הקושי להגיע לתוצאות מדויקות כמו של בעל מקצוע. יתרה מכך, סביר להניח שאם תנסו בעצמכם, גם תתאמצו רבות וגם לבסוף תיצרו קשר עם חברה כדי שיבצעו עבורכם את העבודה או כמו שאומרים "גם אכלת את הדגים המסריחים וגם שילמת כסף".

 

אוקי, את מי בוחרים?

 

אז סיכמנו שרצוי ואפילו מומלץ להזמין חברה לפוליש, איך נדע את מי לבחור? בקצרה: כמו בכל תחום ובכל ענף, ישנם כאלה שעושים עבודה טובה, איכותית, יסודית ועם אחריות, וישנם כאלה שפחות, או כפי שהם נקראים "חאפרים". הדרך הטובה ביותר לדעת את מי כדאי להזמין, הוא לברר את מכרים וחברים שכבר עשו זאת בעבר. דרך נוספת היא לקרוא אודות החברה בפורומים השונים ברחבי האינטרנט (פייסבוק, גוגל מפות, דפי זהב ועוד). דרך נוספת היא לבדוק הצעות מחיר במספר מקומות ולשמוע על אי אלו פרטים החברה נותנת דגש ומה היא יכולה להבטיח לכם בביצוע עבודת הפוליש. אחת החברות המובילות בתחום זה הינה חברת ניקיון WeClean אשר נותנת מענה מקצועי, איכותי ועם אחריות על ביצוע פוליש לרצפה מקצועי ואיכותי.

להזמנות ולפרטים מלאים 1700-500-318 

פוליש מקצועי
פוליש

ביצוע פוליש מקצועי ואיכותי