דף הבית >> רכישת חומרים לניקוי ספות | נקה בעצמך >> ציוד וחומרים לניקוי שטיחים וריפודים >> מוצרים לניקוי ריפודים >> אנזים | Enzyme PreSpray | לניקוי לכלוך חלבוני כמו:זיעה, שומן גוף וכתמי אוכל על ספות ושטיחים
 
שם המוצר: אנזים | Enzyme PreSpray | לניקוי לכלוך חלבוני כמו:זיעה, שומן גוף וכתמי אוכל על ספות ושטיחים
מחיר המוצר:299.00 
דמי משלוח: 35.00 
זמן אספקה (מסירה ידנית-שליח עד הבית): 4 ימי עסקים
יצרן: MasterBlend USA  
 כמות:  
אנזים | Enzyme PreSpray | לניקוי לכלוך חלבוני כמו:זיעה, שומן גוף וכתמי אוכל על ספות ושטיחים
אנזים פרה ספריי - Enzyme PreSpray

אנזים הינו חומר סופר מקצועי לניקוי ספות ושטיחים. אופי הלכלוך שהאנזים מתמודד הינו  על בסיס אוכל,כלומר שומן מהצומח או מהחי כמו:שמנים מהצומח(תירס,סויה,זית)ושמנים מהחי(טונה,שמן בשר,זיעה של בני אדם).תפקידו של האנזים לפרק את מולקולת הפרוטאין, כך שניתן לעלות לכלוך מסוג זה בקלות בתהליך ניקוי.

האנזים אבקתי ובחוזק של 9.5 pH.

אופן השימוש:

ניקוי ספות וריפודים מבד

מאחר והאנזים משמש כחומר מקדים לפירוק הלכלוך(Pre Spray), יש תחילה להכין את התמיסה שנרסס על הבד. יחס דילול של האנזים הינו 2 כפות מדידה על כ-10 ליטר מים פושרים. אם מדובר בבד מלוכלך מאוד שישנם עליו לכלוך שומני כבד, מומלץ להשתמש בתוסף אפקטיבי ביותר הנקרא ZapIt, התוסף יגרום להתפרקות מהירה של לכלוך כבד וייקל על הניקוי בהמשך התהליך. 

לאחר הכנת התמיסה יש לרסס את האנזים על אזורים מלוכלכים שהיו במגע גוף כמו: מסעדי ידיים, משענות ראש, מושבים ומשענות גב של הספה. ניתן לחכות 15-20 דקות לתהליך פעילות החומר על הלכלוך ואף להבריש את המקום עם מברשת מקצועית מתאימה.

לבסוף, יש לעבור לתהליך השטיפה של הבד, תהליך שבו אנו מעלים את כל הלכלוך שהתפרק אל תוך מיכל המים המלוכלכים של המכונה. בשלב זה יש למלא מים נקיים במיכל המים נקיים של המכונה ולהוסיף מעט חומר שינטרל את פעילות האנזים בתוך הבד ויותיר את הבד רך ונעים.התוסף למים הנקיים נראס MasterRinseניקוי ספות וריפודים מעור

האנזים מנקה עור באופן אפקטיבי ביותר. חשוב לציין שהניקוי מתאים רק על עורות שאינם נחשבים כסופגים נוזלים. עורות אלו מכונים נאפה(ממליץ לצפות בסרטון שאני מסביר עניין זה).

יש להכין תמיסה ראשונית לניקוי הלכלוך שבנקבוביות העור:

הוראות שימוש:

להוסיף 2 כפות מדידה של אנזים אל תוך כ-5 ליטר מים פושרים ומומלץ להוסיף תוסף ZapIt על מנת לפרק לכלוך על בסיס זפת, גריז, דיו וטושים. יש לשים כפפות ולנהוג בכל כללי הזהירות המוצגים בסרטון. 

יש לנקות את העור באמצעות ספוג מתאים עד לקבלת שטח נקי. לבסוף יש למרוח קרם לחות המגן העור מפני מעבר  של צבע במג'ינס ומזין את העור בכדי שלא יתיבש ויתפוצץ בעתיד. 


 

מוצרים דומים:

המדריך לניקוי ריפודים ווילונות מקצועי
המדריך הכולל את כל תורת ניקוי הריפודים והווילונות, מתורגם לעברית.
199.00
 
נטורל אורנג' - Natural Orange - תוסף סולבנטי לפירוק לכלוך גריזי
נטורל אורנג' הינו תוסף ומסיר כתמים על בסיס סולבנט המופק מתפוזים, אריזה 3.78 ליטר. מסייע בפירוק לכלוך גריזי כבד על גבי שטיחים מקיר לקיר סינתטיים, ריפודי ספות, כיסאות פינת אוכל, חסכוני במיוחד.
288.00
 
סויל ברייק -SoilBreak - אבקה אנזימית לניקוי לכלוך על בסיס חלבוני
SoilBreak, אבקה רב עצמתי באריזה 2.95 ק"ג. לניקוי כל סוגי הלכלוך על בסיס אורגני, חלבוני: זיעה, שומן גוף, כתמי אוכל למיהים. מתאים במיוחד לניקוי ריפודי ספות בבית הלקוח, ניקוי כיסאות במסעדות בבתי מלון
311.00
 
אנזים - אריזה דלי 23 ק"ג
אבקת דטרגנט על בסיס אנזימי לפירוק רב הלכלוך הנמצא על ספות ופריטים המכילים חלבון כמו: כסאות פינת אוכל,שטיחים מקיר לקיר חדרי אוכל,זיעה,שומן גוף וגריז אורגני. באריזה חסכונית של 23 ק"ג.
1,450.00
 
מסטר קלין פאודר - MasterClean Powder - אריזה דלי 19 ק"ג
פורמולה דטרגנטית מעולה לניקוי שטיחים וריפודים, היחידה בשוק עם אנזימים. יחס דילול של כף מדידה ל-20 ליטר מים חמים. מעולה לניקוי שטיחים וספות בבתים פרטיים ומשרדים. אינו מקציף ולא משאיר דביקות.19 ק"ג דלי.
1,250.00
 
זאפ איט | Zap It | תוסף סולבנטי לפירוק לכלוך כבד מספות ושטיחים
זאפ איט, תוסף לניקוי ספות ושטיחים. סולבנט עוצמתי לניקוי לכלוך גריזי כבד על ספות מבד. יעיל במיוחד לניקוי בד מסוג אימפלה בצבע בהיר. מרוכז ביותר גלון 3.78 ליטר.
288.00
 
מסטר קלין פאודר - MasterClean Powder אריזה של 2.72 ק"ג
פורמולה מיוחדת לניקוי שטיחים וריפודים. היחידה בשוק המכילה גם אנזימים לפירוק לכלוך על בסיס חלבון כמו:זיעה, שומן גוף וכתמי אוכל. אריזה בגודל 2.72 ק"ג. ניתן לקבל גם באריזה של 19 ק"ג.
222.00
 
קוטון איזי פאודר Cotton Ease Powder | לניקוי מזרונים - ספות לבנות מכותנה,פשתן ולמניעת סימני ייבוש חומים
קוטון איזי פאודר הינו אבקתי באריזה של 2.72 ק"ג, לניקוי ספות מבד כותנה,ניקוי מזרון,פשתן ולמנוע סכנות התכווצות וסימנים חומים לאחר ייבוש(השחמה). בעל ניחוח פרחוני ומתאים לניקוי סיבים טבעיים שמקורם מהצומח
252.00